بهینه سازی مصرف انرژی

به طور یقین برای هر یک از ما این سئوال پیش می‌آید که پولی را که بابت «بهینه سازی مصرف انرژی» (و سامانه‌های کنترلی مرتبط با آن) پرداخت می‌کنیم، تا چه اندازه تاثیرگذار بوده و میتواند برای‌مان سودآور باشد. به بیان دیگر، توجیه اقتصادی چنین طرح‌هایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لازم است بدانیم که در بیشتر نقاط جهان، هزینه‌های اصلاح و بهینه سازی الگوهای تولید و مصرف انرژی را نوعی سرمایه‌گذاری تلقی می‌کنند و ما نیز می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که هر مبلغی را که در این مسیر خرج می‌کنیم، به طور یقین در مدت زمانی نه چندان طولانی (از راه کاهش هزینه‌های مصرف سرانه‌ی انرژی) جبران شده و در دراز مدت، باعث صرفه جوئی اقتصادی قابل توجهی می‌گردد.

در صورت تمایل، ما می‌توانیم با مراجعه به محل پروژه و انجام بررسی‌های اولیه‌، پیشنهادات مختلفی را در قالب یک یا چند طرح به شما ارائه دهیم.  کلیه تحلیل‌ها و پیشنهادات، شامل مشخص کردن هزینه‌های «طراحی»، «محاسبه» و «اجرا» و میزان تقریبی صرفه جویی و کاهش هزینه‌های فعلی، همراه با برشمردن امتیازات طرح می‌باشد. در صورت توافق، همزمان با انعقاد قرارداد و یا قبل از آن، پیش فاکتور (شامل توصیف کامل جزئیات اجزاء و مراحل اجرای طرح) صادر و تقدیم خواهد شد. بازدید از محل پروژه و ارائه پیشنهاد (پروپوزال) اولیه و محاسبه هزینه‌های تقریبی آن، رایگان انجام می‌شود. 

   

ما قادریم با ارائه‌ی خدمات گوناگون در حوزه‌های مختلف «انرژی تجدید پذیر» (خورشیدی، بادی و آبی) در خدمت «هم‌میهنان» گرامی خود باشیم.

این خدمات، شامل موارد ذیل است و می‌تواند به صورت مجزا و یا توام ارائه گردد:

  • طراحی
  • محاسبه
  • نصب و راه اندازی
  • مشاوره و آموزش کاربران
  • نگهداری و بهینه سازی سیستم‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *