سامانه تامین برق اضطراری پاک

 

قابل توجه مدیران و متولیان دسته‌جات عزاداری ایام محرم:

محصول دیگری که گروه مهندسی «سامانه‌های قدرت سبز» افتخار عرضه آن را دارد، عبارت است از «سامانه تامین برق اضطراری بدون آلودگی» (مبتنی بر باتری سیلد اسید) یا «یو ـ پی ـ اس جریان مستقیم» (DC U-P-S) که شما را قادر می‌سازد تا دستگاه‌ها و سیستم صوتی  خود را به صورت پرتابل و قابل حمل مورد استفاده قرار دهید. به بیان دیگر، این سیستم می‌تواند برق مورد نیاز تجهیزات صوتی دسته‌جات عزاداری را در هنگام حرکت تامین نماید (همانند «اکو همراه» لیکن با قدرت بسیار بیشتر).

 

استفاده از سیستم یاد شده، همزمان امتیازات مهم زیر را برایتان به ارمغان خواهد آورد:
  • شما را از همراه بردن ژنراتورهای بنزینی (که به طور معمول مورد استفاده هیئت‌ها و دسته‌جات قرار می گیرد و حجم و وزن زیادی داشته و کار کردن آن توام با تولید دود و سر و صدا است)، بی نیاز خواهد کرد.
  • به دلیل الکترونیکی بودن ـ علاوه بر نداشتن آلودگی ـ برق خروجی آن عاری از هر گونه نوسان ناخواسته بوده و در نتیجه، امکان آسیب رسیدن به تجهیزات گران قیمت صوتی از بین خواهد رفت.
  • با اتصال به پریز برق شبکه، باتری‌های آن به راحتی شارژ شده و امکان استفاده مجدد از آن فراهم خواهد شد.

محصولات تولیدی دیگر ما عبارت است از «سامانه روشنایی اضطراری» (شامل انواع چراغ و بخش مرکزی، مرکب از باتری، کنترلر و شارژر) که می‌تواند در شرایط مختلف همچون مواقع قطع برق یا زمان حرکت دسته‌جات، روشنایی مورد نیاز هیئت‌ها و دسته‌جات عزاداری را فراهم آورده و همانند مورد قبلی، نیاز به بهره‌گیری از ژنراتور را برطرف سازد.

چراغ‌های تولید شده توسط ما، از بیشترین میزان نوردهی (تا 200 لومن بر وات) برخوردار هستند و با وزن و هزینه کمتر،  می‌توانند مدت زمان بهره‌وری سیستم را افزایش دهند. همچنین متولیان محترم هیئت‌ها می‌توانند در کنار نور سفید (آفتابی و مهتابی) با بهره‌گیری از نورهای دیگر همانند سبز و آبی فضای معنوی‌تری ایجاد نمایند.

چراغ‌های پروژکتور با «توان»، «میزان نوردهی» و «رنگ نور» دلخواه و «پرتاب نور» بالا، بر اساس سفارش و مطابق سلیقه  مشتری ساخته می‌شوند. کلیه محصولات تولیدی این مجموعه، به مدت یک سال از گارانتی تعمیر فوری و دو سال ضمانت تامین قطعات برخوردار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *